photo 2

Socialinė atsakomybė

Mes – bendruomenės dalis

UAB BIRIŲ KROVINIŲ TERMINALAS yra svarbi ne tik Klaipėdos miesto bei uosto ekonomikos augimo skatinimui, bet ir miesto bendruomenės socialinio gyvenimo kokybės gerinimui. Bendrovė tiki Klaipėdos miesto ateitimi ir yra ilgalaikė kultūrinių, sporto bei socialinių iniciatyvų rėmėja. 2019-aisiais metais Vakarų ekspresas UAB BIRIŲ KROVINIŲ TERMINALAS išrinko metų socialiai atsakingu verslu. Mes, savo ruožtu, esame dėkingi socialiniams projektams galėdami prisidėti prie Klaipėdos miesto gyventojų gerovės tiek kultūriniame, tiek kasdieniame gyvenime. UAB BIRIŲ KROVINIŲ TERMINALAS pripažinta geidžiamiausiu 2019-ųjų metų darbdaviu Lietuvoje.

Aplinkosauga

UAB BIRIŲ KROVINIŲ TERMINALAS yra įsikūrusi prie Kuršių marių, kurios skiria Klaipėdą nuo Kuršių nerijos nacionalinio parko.

Bendrovė nuolat stebi poveikį aplinkai, testuoja naujas aplinkosaugai skirtas technologijas ir imasi visų būtinų priemonių siekiant maksimaliai sumažinti neigiamą poveikį aplinkai:

  • Laikosi įmonei taikomų su aplinkos apsauga susijusių įstatymų, įsakymų, reglamentų ir kitų teisės aktuose numatytų reikalavimų;
  • Sudaro ir vykdo kasmetinį prevencinių priemonių planą;
  • Diegia pažangias krovos darbų technologijas bei įrangą;
  • Vykdo taršos šaltinių išleidžiamų ir išmetamų teršalų stebėseną;
  • Didina supratimą apie aplinkos apsaugą tarp darbuotojų ir kt.

 

https://bkt.lt/wp-content/uploads/2020/06/map-1.jpg

Mūsų partneriai